2. Myslíte si, že robíte dosť za tie body čo dostávate?

Áno! Vieme, že predstavy študentov sú všelijaké, ale skutočne nemáme veľa benefitov. Bodovo dostávame najmenej zo všetkých organizácií (v niektorých prípadoch aj o viac ako polovicu menej, ako ostatní) a drvivá väčšina našich členov ani nemá udelení strop možných bodov, o ich konkrétne množstvo sa žiada podľa aktivity člena.

Zrátajte si, koľko oznamov, podujatí a služieb (vysávač, uskladnenie vecí na leto, Antibordel…) je k dispozícii na Mladosti oproti iným internátom! Za málo z toho pýtame nejaký poplatok a ten sa aj tak vždy vrazí naspäť do ďalšej činnosti. Pozrite si mieru odozvy na správy na facebooku – v tejto chvíli je to “Vysoká miera odozvy na správy 100 % miera odozvy, čas odozvy: 5 min” – takže k dispozícii na vaše otázky sme vám prakticky nonstop. Nevravíme, že nemáme žiadne výhody, alebo že všetko robíme dokonale, ale skutočne sa snažíme robiť veci čo najlepšie a hlavne pre vás!

Tiež sa k nám dostali napríklad klebety, že študenti prišli o jednotky na B blokoch z dôvodu, že sme si ich rozobrali my – to je ale nemožné, keďže súčasný systém je nastavený tak, že my do neho ani nevidíme, nie ešte aby sme niečo menili.

Hlavní partneri:

 

Partneri: