ANTIBORDEL 2015 – video

Ďakujeme Vám, všetkým zúčastneným za skvelú atmosféru a za kus práce, ktorý ste odviedli.

Poďakovanie patrí aj sponzorom akcie, bez ktorých by nebolo možné ju zrealizovať:

Accenture, Volis Academy, EF jazykové pobytyUniversity Dance Center, Titangym, Anwell, Monteweby, Šperk Holíč, MURtel s.r.o,  Capoeira Oxumare BratislavaYnet, Speai, Tlis a Elam

Tešíme sa o rok :)

Nahradný ANTIBORDEL 2015

Náhradný termín ANTIBORDELU 2015 je utorok 26.5. 2015 o 13:00. Stretávame sa pred miestnosťou RUŠ ŠD Mladosť pri CD vrátnici. Tam si Vás zapíšeme s potrebnými údajmi (meno, priezvisko, ID, fakulta a email). Následne na to Vám zamestnanec internátu, technik, zadelí prácu :)

 

Live streaming Google I/O konferencie

Zaregistruj sa na live prenos developerskej konferencie Google I/O Extended 2015 Bratislava a zisti viac o najnovsich technologickych trendoch, produktoch a inovaciach v spolocnosti Google.
Zazi skvelu atmosferu spolocneho live streamingu spojeneho s diskusiou, ku ktorej sa pridaju aj developeri zo spolocnosti Accenture.

Sucastou akcie bude tiez zaujimava prezentacia Lukasa Juska, softveroveho inziniera z Accenture s viac ako 9 rocnou praxou, ktory ti priblizi temu React – JavaScript library od Facebooku pre vytvaranie uzivatelskych rozhrani s vyuzitim component-based pristupu. Prezentacia pokryje nasledovne oblasti:

  • Uvod do programovania vyuzitim React Library
  • Predstavenie zakladnych konceptov
  • Popis vztahov s existujucim ekosystemom susasnych modern front-end frameworks

Pocas akcie bude zabezpecene obcerstvenie a kazdy ucastnik si so sebou odnesie tricko ako darcek.

Kedy:
Stvrtok, 28. maj 2015 od 17:00
Ocakavane ukoncenie okolo 21:00, v zavislosti od skoncenia konferencie a zaujmu o nasledne diskusie

Kde:
Internat Mladost v Mlynskej doline, miestnost Netlab

Co musis spravit ak chces prist?
Z dovodu obmedzenej kapacity je potrebne sa na akciu zaregistrovat.

Tesime sa na Teba
Spolocny organizacny tim Accenture a Ynet

Ak si nezelas dostavat od nas emailovu komunikaciu klikni sem

EF jazykové pobyty

20070416-ef-usa1409

Milí študenti,

Viete o tom, že ak sa prihlásite na jazykový pobyt do zahraničia s agentúrou EF jazykové pobyty , tak získate špeciálnu zľavu 5% na intenzívne kurzy?

Otestujte si Vašu jazykovú úroveň, alebo si požiadajte o mesačný kurz angličtiny zdarma   – platí iba pre študentov  STU.

Nedostali ste sa na Erasmus, alebo premýšľate kam po škole? EF jazykové pobyty Vám ponúkajú dlhodobú jazykovú prípravu od septembra, alebo krátkodobý jazykový kurz cez prázdniny – destinácie, ktoré sú k dispozícii nájdete tu.  Nepremeškajte Vašu šancu a zlepšite si svoje možnosti na trhu práce. Viac informácií na info@jazykovepobyty.sk.

ANTIBORDEL 2015

Každoročne najväčšia dobrovoľnícka akcia na Mladosti sa opäť nezadržateľne blíži. ANTIBORDEL 2015 – tento rok štartujeme 16.5. o 9:00 na Mladosti.
Príď skrášliť svoje okolie, zabav sa pri pivku a dobrom jedle, pomôž pri užitočnej práci, spoznaj nových ľudí a získaj body na internát: FEI 20 bodov, FIIT 10, SJF 10, SvF 10, FCHPT 20, FA 10
Pre predregistrovaných účastníkov bude navyše pripravená slovenská klasika: guláš, pivo/kofola a tombola. Predregistrovať sa môžeš tu: http://goo.gl/forms/umJlm2fPWD  Neváhaj a prihlás sa hneď :)
Za každoročnú podporu ďakujeme aj spoločnosti Accenture, ktorá pomáha svojím klientom robiť Antibordel v stratégiách, technológiách či procesoch a študentom FEI a FIIT ponúka atraktívne možnosti kariéry (viac na www.accenture.sk)

Hlavný partneri:

   

Partneri: