Šachový turnaj 2015


Ahojte, prídťe sa zabaviť na šachový turnaj, ktorý sa uskutoční 17.3. na Mladosti. Stretneme sa o 18:00 na C,D vrátnici. Dnešným dňom je spustená predbežná (nezáväzná) registrácia. Registrujte sa čím skôr, aby ste to stihli do nedele, 15.3. :)
Zaregistrovať sa môžete tu Tešíme sa na Vás :)

 

Podporili nás:
Accenture, Volis Academy, EF Slovakia, University Dance Center, Titangym,  Ynet, SpeaiElam

Aktuálny priebeh rekonštrukcie

Dňa 18.2.2015 vedenie internátu preberie stavbu od realizátora rekonštrukcie. Po odovzdaní stavby bude nasledovať pripomienkovanie nedostatkov a po ich následnom odstránení bude stavba pripravená na kolaudáciu. Kolaudácia je plánovaná na 12.3.2015.

Novinky z rekonštrukcie!

Vo štvrtok 29.1.2015 sme sa spolu s vedením a zástupcami stavebnej spoločnosti, ktorá realizuje rekonštrukciu internátu Mladosť stretli, na pravidelnom kontrolnom dni.

Keďže celý priebeh rekonštrukcie bol a stále je zo všetkých strán napádaný kritikou a rôznymi špekuláciami, v tomto článku sa budeme venovať len faktom momentálneho stavu a konečnému dokončeniu a odovzdaniu stavby.

Pred niekoľkými dňami bola podaná žiadosť na kolaudáciu, čo znamená, že stavba je vo fáze kedy sa naozaj dokončujú už len detaily a opravujú zistené posledné chyby. Počas kolaudácie sa stavba vyplní nábytkom a bude pripravená pre nových obyvateľov.

Vedenie internátu bolo nútené pritlačiť na stavebnú firmu, keďže omeškanie stavby je už dosť značné a stavbu je potrebné dokončiť a odovzdať čím skôr.

Tým sa dátum dokončenia posledých prác stanovil na 15.2.2015, pričom kolaudácia a zariadenie izieb nábytkom je očakávané do konca mesiaca február.

Aby sa tento cieľ aj dodržal, budú sa práce priebežne kontrolovať vedením na kontrolných dňoch, ktorých sa budeme zúčastňovať a informovať študentov.

Chceš si nájsť partnerku alebo tú svoju prekvapiť profi tanečnými pohybmi?

Chceš si nájsť partnerku alebo tú svoju prekvapiť profi tanečnými pohybmi?
Túžiš po krásnej, vyformovanej postave, ale klasický aerobic ťa už nebaví?
Alebo potrebuješ len občas vypnúť a zrelaxovať?
Vyber si štýl, ktorý ti vyhovuje, tancuj priamo na intrákoch a vyhraj tanečnú dovolenku v Chorvátsku!
Viac info nájdeš na www.unidc.sk

Prihlásiť sa môžeš aj cez klubovú kartu STU, cez ktorú ušetríš až 20 Eur.
https://karta.stuba.sk/prihlasenie

Už máte nakúpené na Vianoce?

image001

Darujte jazykový pobyt v zahraničí a zaručene niekomu spravíte tie najkrajšie Vianoce. Takúto krásnu poukážku Vám u nás radi vyhotovíme na požiadanie info@jazykovepobyty.sk. Nezabúdajte na špeciálnu zľavu iba pre študentov STU vo výške 5% pre intenzívne typy kurzov.

Jazykový pobyt v zahraničí- http://www.ef-slovakia.sk/ils/destinations/

Intenzívne typy kurzov- http://www.ef-slovakia.sk/ils/courses/

Hlavný partneri:

   

Partneri: